Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ja dobrze rozumiem? Kijowski jest na utrzymaniu tych starszych pań, które na marszach zbierają kasę do puszek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przyjdzie Pietrasiewicz z penisem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej lewaczki - kodziaczki - szczekaczki przypominam: 151 lat temu-29 III 1865 w Telszach na Żmudzi-urodził się Gabriel Narutowicz-min. spr. zagr. i pierwszy Prezydent RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle było coś na ciepło to przyjdę jak po choinkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj 151-rocznica ur. gen. Antoniego Listowskiego: jednego z naszych dowódców w wojnie z bolszewikami/kodziarzami. Chwała i Pamięć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle było coś na ciepło to przyjdę jak po choinkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaby była Doda to bym przeszet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oderwane od koryt ryje będą kwiczeć? OLEWAM KODZIARSTWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jutro płacą za godzinę trzymania transparentu? Kiedyś Janusz dawał chociaż małpki, a teraz o suchym pysku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że to protest PRZECIWKO DARMOWYM LEKOM DLA SENIORÓW? Bo już zaczynam się gubic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie przyjdę. Czas pokazać dzieciom i wnukom, że są wartości, o które warto walczyć. Konstytucja jako najważniejszy dokument decydujący o państwowości MUSI być przestrzegana przez wszystkich. Brak jej poszanowania to droga ku upadkowi państwa. Nie o taką Polskę walczyliśmy. Narodzie obudź się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rozumiem, że to protest PRZECIWKO DARMOWYM LEKOM DLA SENIORÓW? " NIE MA od tego rządu NIC darmowego. Za to wszystko płacisz ty ze swoich podatków. Problem taki, że rząd to che sfinansować z rozwoju gospodarki, tylko jak na razie to z tego rozwoju i planu Morawieckiego nic nie wychodzi. Rząd proponuje wpompować miliardy w regulację rzek (np. Wisła - Warszawa - Gdańsk), podczas gdy transport wodny u nas nie ma sensu, bo wszystko idzie w kierunku wschód zachód, a Wisła płynie na północ... Kolejne pieniądze w błoto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę na ten piknik bo mnie pisiory oszukały narobiły mi smaku na te 5 stów na dziecko a tu się okazuje że nie wezmę nawet na to  drugie bo pierwsze kończy za miesiąc osiemnaście lat  a to drugie 10-letnie będzie traktowane jako pierwsze i to teraz gdy dzieci mi dorastają i trzeba najwięcej kasy na nie to mi nie dadzą a taka patologia co to ma dwie lewe ręce do roboty weźmie dwa albo i cztery razy po 500 oszukali mnie przed wyborami i tyle precz z nimi  !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie przyjdę. Czas pokazać dzieciom i wnukom, że są wartości, o które warto walczyć. Konstytucja jako najważniejszy dokument decydujący o państwowości MUSI być przestrzegana przez wszystkich. Brak jej poszanowania to droga ku upadkowi państwa. Nie o taką Polskę walczyliśmy. Narodzie obudź się!
Ludzie walczyli o wolną Polske, a oni w Magdalence przy flaszcze podzielili sie majatkiem Polakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie kiełbasa, ogórki i wódka ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie walczyli o wolną Polske, a oni w Magdalence przy flaszcze podzielili sie majatkiem Polakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że to juz ostatni raz, to sie robi żenujące .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy oszołomy, jak chcecie zaprosić rodziny z dziećmi to powiadomcie koniecznie Szymona P., aby nie malował siusiaków na swoich transparentach w ramach miejskich działań kulturalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł lepiej brzmiałby: KOD i DZIENNIK WSCHODNI zapraszają... albo Sztandar Ludu i jego liberlno-socjalistyczni dziennikarze DW jest mało obiektywny ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<< Chcemy pokazać, że nie jesteśmy _tylko_ „bandą oszołomów” >> Czyli, że "jesteśmy bandą oszołomów, ale nie tylko". Może warto by pokazać, że się nie jest bandą oszołomów w ogóle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...